Remont chodników na Promiennej budzi wątpliwości mieszkanki Zazamcza. Kobieta uważa, że może dojść do tragedii

  • 17.11.2020, 16:43 (aktualizacja 17.11.2020, 18:17)
  • B.B.
Remont chodników na Promiennej budzi wątpliwości mieszkanki Zazamcza. Kobieta uważa, że może dojść do tragedii B.B.

Blisko miesiąc temu informowaliśmy Państwa, że Urząd Miasta ogłosił przetarg na przebudowę prawostronnego odcinka chodnika przy ulicy Promiennej od Kościoła świętego Józefa do Ronda im. Zofii Degen-Ślósarskiej. Zgodnie z zapowiedziami wzdłuż wyżej wspomnianej ulicy pojawili się pracownicy oraz ciężki sprzęt. W tej sprawie do naszej redakcji napisała pani Beata, mieszkająca w bloku przy ulicy Hożej. Kobieta rozumie konieczność remontu chodnika, jednak pyta, dlaczego w tym samym czasie po obu stronach jezdni.

"Stan tego chodnika od strony torów już dawno wołał o pomstę do nieba. Zdecydowanie trzeba było dokonać remontu. Jednak dlaczego naprawy prowadzone są jednocześnie na obu stronach ulicy Promiennej? Oczywiście nie całej, mam na myśli tą jej część, która jest najbardziej uczęszczana, czyli w pobliżu pawilonów handlowych i przystanków autobusowych. Wiele osób nie chcąc brnąć przez piach po prostu udzie ulicą. Pewnie będzie takich jeszcze więcej, gdy zacznie padać deszcz, a w wykopach zamiast piasku, czy żwiru będzie błoto... Co to za pomysł, żeby jednocześnie remontować oba chodniki? Ruch tutaj jest dosyć duży, zwłaszcza rano i między godziną 14:00, a 16:00. Przecież ktoś może wpaść pod samochód i dojdzie do tragedii." - pisze pani Beata

Byliśmy we wskazanym przez panią Beatę miejscu. Prace, na wskazanej wysokości prowadzone są na chodnikach po obu stronach ulicy Promiennej. Wiele osób decyduje się nie wchodzić na teren prac, czyli chodnik i przemieszcza się ulicą. Apelujemy o ostrożność w tym miejscu.

B.B.

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Do nie staruch
Do nie staruch 18.11.2020, 16:39
Jak będziesz miał trochę szczęścia to może też kiedyś będziesz staruchem.Chyba ,że prędzej zatrujesz się swoim jadem.
nie staruch
nie staruch 18.11.2020, 07:43
najgorsze te nakremowane stare lafiryndy czasu w h..j i szukają powodów do narzekań

Pozostałe