Ratusz wydal zgodę na budowę nowego "Parku Handlowego". Gdzie powstanie?

  • 23.11.2020, 21:48 (aktualizacja 23.11.2020, 23:55)
  • B.B.
Ratusz wydal zgodę na budowę nowego "Parku Handlowego". Gdzie powstanie? B.B.

Jeden z naszych Czytelników zauważył na Biuletynie Informacji Publicznie Urzędu Miasta Włocławek "Obwieszczenie o wydaniu decyzji pozwolenia na budowę budynku handlowego (park handlowy „B”) wraz z parkingiem dla samochodów osobowych i infrastrukturą techniczną, na terenie działek nr 13/23, 14/2, 15/2, 16/2 obręb Włocławek KM 56 przy ulicach Kapitulnej i Długiej we Włocławku". Włocławianin zastanawiał się co właściwie tam powstanie. Zwróciliśmy się zatem z tym samym pytaniem do ratusza. W nadesłanej odpowiedzi czytamy:

"Przedmiotowy budynek zgodnie z wydanym pozwoleniem na budowę będzie obiektem handlowym, w skład którego wchodzić będą lokale handlowe o różnej powierzchni. Powierzchnia zabudowy budynku handlowego wynosi 5196,12 m², a jego powierzchnia użytkowa wynosi 4735,20 m²" 

Na terenie Parku Kujawia, gdzie znajdują się takie sklepy jak choć Agata, Pepco, Rossmann, Castorama, RTV EURO AGD, czy Tedi powstanie kolejny pawilon, który docelowo ma mieścić 12 lokali użytkowych. Nie wiadomo jeszcze jakie konkretnie marki będą je zajmowały. Dodatkowo na terenie Parku Kujawia powstanie Lidl oraz stacja benzynowa. Prace zostaną zakończone najprawdopodobniej w 2021 r.

 

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rzut budynku
Rzut budynku 24.11.2020, 21:57
Jak to ma wyglądać? A jakiś plan budynku?
M
M 24.11.2020, 11:15
Ej no, nie przeginajcie. Jaki nowy park, po prostu dalsza część istniejącego. à propos stacji benzynowej. Jak mają być takie same ceny jak w całym mieście, to dajcie sobie spokój.

Pozostałe