Trwa umocnienie narożnika bulwarów. Koszt: 386 695 zł

  • 23.11.2020, 13:26 (aktualizacja 23.11.2020, 13:45)
  • B.B.
Trwa umocnienie narożnika bulwarów. Koszt: 386 695 zł B.B.

Od kilku dni w pobliżu ujścia Zgłowiączki do Wisły znajduje się barka oraz koparki. W narożniku Bulwarów usypywane są kamienie. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego jakie prace są prowadzone skontaktowaliśmy się z Wodami Polskimi. Okazuje się, że roboty prowadzone są w ramach zadania „Naprawa płyt i parapetu oraz wykonanie umocnienia narożnika Bulwarów we Włocławku”.

"Zadanie obejmuje rozbiórkę konstrukcji żelbetowych, wywiezienie gruzu spryzmowanego samochodami (jako przygotowanie skarpy), wykonanie drenażu, podsypki filtracyjnej z kruszywa mineralnego, ułożenie włókniny syntetycznej, umocnienie skarpy nasypu płytami żelbetowymi, zbrojonymi, wykonanie narzutu kamiennego nadwodnego, wykonanie dylatacji." - czytamy w komunikacie

Planowo prace powinny zakończyć się 22 grudnia tego roku. Ich koszt to 386 695 zł.

B.B.

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe