Powstanie połączenie ulic Polnej i Żytniej w pobliżu warsztatów Zespołu Szkół Samochodowych

  • 26.11.2020, 13:23 (aktualizacja 26.11.2020, 15:23)
  • B.B.
Powstanie połączenie ulic Polnej i Żytniej w pobliżu warsztatów Zespołu Szkół Samochodowych B.B.

Urząd Miasta ogłosił postepowanie ofertowe na opracowanie dokumentacji dla budowy drogi gminnej łączącej ulicę Polną z ulicą Żytnią. Ma to być pełna dokumentacja projektowo-kosztorysowa wraz ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych. Połączenie ulicy Polnej z ulicą Żytnią planowane jest po trasie zbliżonej do aktualnego przebiegu drogi wewnętrznej przy warsztatach Zespołu Szkół Samochodowych.

Istniejąca droga wewnętrzna, o której mowa, łącząca ulicę Polną i Żytnią jest w bardzo złym stanie. Przemieszczanie się nią to slalom między dziurami, często bardzo dużymi i głębokimi, gdzie łatwo można uszkodzić samochód. Zgodnie ze specyfikacją potencjalny projektant będzie miał 5 miesięcy na sporządzenie kompletnej dokumentacji tego zadania.

B.B.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
m2
m2 26.11.2020, 17:37
Dziwne, to aż taka ważna droga? Nie wystarczy sfrezować i ułożyć nową warstwę asfaltu tylko wydawać pieniądze na projekt i przebudowę drogi?
Blaszaki?
Blaszaki? 26.11.2020, 15:22
Prosimy o pozbycie się tych garaży, nie może być tak, że będzie taki blaszak i każdy wjeżdżał na chodnik i trawnik rozjeżdżając go. Można to inaczej rozganizować.

Pozostałe