Centrum Kultury "Browar B." organizuje konkurs plastyczny "Zima"

  • 03.12.2020, 16:38 (aktualizacja 03.12.2020, 16:40)
  • B.B.
Centrum Kultury "Browar B." organizuje konkurs plastyczny "Zima" CKBB

Centrum Kultury "Browar B." zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Zima". Zadanie polega na przedstawieniu zimy przy pomocy dowolnych technik np. fotografia, komiks, kolaż, rzeźba, malarstwo, rysunek, techniki mieszane. Punktem wyjścia jest skojarzenie z zimą, opowieść albo wspomnienie. Jest to okazja by wykazać się kreatywnością. Rozmiar pracy jest dowolny, nie ma ograniczeń wiekowych uczestników konkursu.

Fotografie prac, bądź po prostu fotografie, jeśli praca będzie wykonywana aparatem, może przesyłać do CKBB do 31 grudnia 2020 r. w formacie JPG na adres [email protected] lub wstawić w komentarzach pod postem konkursowym na grupie "browARTwórcy" na facebooku.

Ważnym elementem konkursu jest oczywiście nagroda. Jest nią bon podarunkowy do sieci salonów EMPiK o wartości 100 zł. Zwycięzcę wyłoni jury złożone z pracowników CKBB.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe