Błędnego oznakowania ciąg dalszy. Wyjeżdżając z Lubienia Kujawskiego wjeżdżamy do...Lubienia Kujawskiego

  • 07.12.2020, 17:01 (aktualizacja 07.12.2020, 17:52)
  • B.B.
Błędnego oznakowania ciąg dalszy. Wyjeżdżając z Lubienia Kujawskiego wjeżdżamy do...Lubienia Kujawskiego B.B.

Kiedy coś w naszym życiu się zmienia często mówimy, że "coś się kończy coś zaczyna". Nieco inaczej sytuacja wygląda to w przypadku Lubienia Kujawskiego, które to miasto kończy się, by kilkanaście metrów dalej, zacząć się na nowo ;) Na tę sprawę zwrócił uwagę nasz Czytelnik, który skomentował nasz artykuł o literówkach na znakach, który publikowaliśmy w zeszłym tygodniu:

"To przyjedźcie na Narty koło Lubienia kuj. Tu to dopiero są znaki pięknie wstawione. Kończą się Narty i zaczynają a z drugiej strony znaku kończy się Lubień Kujawski i zaczyna Lubień Kujawski? Jedynie co dobrze przykręcili to teren zabudowany?" - napisał Czytelnik

Udaliśmy się do Nart, miejscowości sąsiadującej z Lubieniem Kujawskim, by zweryfikować tę informację. I rzeczywiście na znajdujących się w odstępie kilkunastu metrów znakach widzimy sprzeczne informacje. Jednocześnie wyjeżdżamy z Lubienia Kujawskiego i wjeżdżamy do Lubienia Kujawskiego. Analogicznie jadąc z drugiej strony wyjeżdżamy z Nart i wjeżdżamy do Nart. Takie zagięcie przestrzeni nie śniło się nawet najlepszym fizykom.

Ktoś najprawdopodobniej pomylił się podczas montażu oznakowania. Niestety nie wiemy jak długo trwa taki stan rzeczy. Uwagę zwraca jeszcze jedna rzecz, wielkość tablic. Te z nazwą "Lubień Kuj." są wyraźnie większe od tych z nazwą "Narty".

Kilka dni po ukazaniu się artykułu dotyczącego literówek na znakach na remontowanej drodze zostały one poprawione. Miejmy nadzieję, że i tym razem błąd zostanie poprawiony.

B.B.

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Eloman
Eloman 09.12.2020, 08:28
Znalazł se zajęcie, jezdzi po wojskach i wysyla do redakcji. Druga sprawa na*** ekipa drogowa. Zaloze sie ze zwolnili stara ekipe albo zmienil sie kierownik budowy ktory nie ogarnia, zatrudnili nowych, i taki jest stan rzeczy. Jest korona, ludzie wala w ***a z chorobowym wiec na takie rezultaty nie trzeba dlugo czekac.

Pozostałe