Damian Chełminiak z początkiem przyszłego tygodnia obejmie funkcję zastępcy burmistrza Brześcia Kujawskiego

  • 30.11.2018, 13:18 (aktualizacja 30.11.2018, 13:31)
  • Bogumiła Obałkowska
Damian Chełminiak z początkiem przyszłego tygodnia obejmie funkcję zastępcy burmistrza Brześcia Kujawskiego

Dziś na pocztę e-mail Portalu Włocławek Damian Chełminiak nadesłał podziękowania za współpracę i jednocześnie poinformował o swoich planach w następujących słowach:

Chciałbym podziękować za udaną współpracę na przestrzeni ostatnich ośmiu lat, gdy pełniłem funkcję radnego Rady Miasta Włocławek. Jednocześnie mam przyjemność poinformować, że z początkiem przyszłego tygodnia obejmę funkcję zastępcy burmistrza Brześcia Kujawskiego - Pana Tomasza Chymkowskiego. Wierzę, że wspólnie z panem Burmistrzem nie tylko będziemy dalej rozwijać Brzeską Strefę Gospodarczą, ale także Wieniec, Wieniec Zdrój, Brzezie czy Falborz, a dzięki dalszej współpracy z Państwem, mieszkańcy gminy, powiatu oraz Włocławka dalej będą otrzymywać najważniejsze wiadomości związane z naszymi działaniami. 
Krótko o mnie:
Od 2010 roku byłem radnym Rady Miasta we Włocławku. Pełniłem funkcję sekretarza, a następie wiceprzewodniczącego i przewodniczącego komisji porządku publicznego i prawnego. Jestem magistrem dziennikarstwa i Public Relations Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie kończę studia podyplomowe Executive MBA dla wyższej kadry zarządzającej na uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłem także Europejską Akademia Dyplomacji o specjalizacji - Polska Służba Zagraniczna oraz Logistykę w Biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Posiadam certyfikat z protokołu dyplomatycznego oraz dla obserwatorów międzynarodowych OBWE. Ponadto od ponad dziesięciu lat zajmuje się logistyką związaną z transportem drogowym. Natomiast ostatnie dwa lata pracowałem w Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji we Włocławku.

Pozdrawiam

Bogumiła Obałkowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dc
Dc 30.11.2018, 17:51
I to się właśnie nazywa kpina z wyborców. We Włocławku nawet na radnego nie zdobył poparcia ale jak nie wyborcy to kto inny wybierze.

Pozostałe