Ruszyła rekrutacja do Klubu Seniora w Wieńcu

  • 01.01.2021, 13:26 (aktualizacja 01.01.2021, 13:28)
  • informacja prasowa
Ruszyła rekrutacja do Klubu Seniora w Wieńcu

Jesień życia zazwyczaj kojarzy się z bezczynnością bądź samotnością. Dziś, coraz bardziej popularne stają się kluby seniora. To miejsca, w których organizowane są spotkania, warsztaty, a także lekcje dla osób w dojrzałym wieku.

Z myślą o Seniorach w obiekcie byłego oddziału biblioteki w Wieńcu powstał Klub Seniora. To wyjątkowe miejsce, które umożliwi korzystanie na rzecz społecznej aktywizacji, w tym oferty prozdrowotnej obejmującej usługi w zakresie aktywności ruchowej, a także edukacyjnej, kulturalnej, czy rekreacyjnej. Klub Seniora w Wieńcu będzie działał w Wieńcu przy ul. Jodłowej 3/8 w lokalu, który został przystosowany do potrzeb seniorów.

Klub Seniora zaprasza mieszkańców gminy Brześć Kujawski w wieku 60+, chcących żyć w sposób twórczy. Osoby zainteresowane członkostwem w Klubie Senior+ proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i złożenie dokumentów w Biurze Podawczym Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej (ul. Kilińskiego 1/2, Brześć Kujawski).

Termin składania dokumentów – od 31 grudnia 2020 r do 18 stycznia 2021 r.

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe