ANWIS zainwestuje w Brzeskiej Strefie Gospodarczej

  • 07.01.2021, 15:07 (aktualizacja 07.01.2021, 15:12)
  • informacja prasowa
ANWIS zainwestuje w Brzeskiej Strefie Gospodarczej materiały prasowe

Firma ANWIS, należąca do Grupy WAREMA - światowego lidera w sektorze innowacyjnych technik osłonowych, inwestuje na terenie gminy Brześć Kujawski. Na blisko 5,5 ha działce Inwestor wybuduje nowoczesne hale produkcyjne i magazynowe. Projekt za ponad 46 mln zł zakłada zakup terenów inwestycyjnych, budowę hal produkcyjnych, hal magazynowych, powierzchni biurowych i socjalnych oraz wyposażenie budynków w nowoczesny system zarządzania i produkcji.

"Z uwagi na dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa, rozpoczęliśmy kolejną inwestycję, której celem jest zwiększenie mocy produkcyjnej Spółki. Dzięki wsparciu jakie otrzymaliśmy od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie tylko wdrożymy automatyzację procesów produkcji i zarządzania, ale przede wszystkim stworzymy nowe miejsca pracy, poszerzając kadrę wykwalifikowanych pracowników, która obecnie liczy ponad 700 osób." – powiedział Radosław Kuźma, Prezes Zarządu ANWIS.


Decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, wydał w listopadzie 2020 r. Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

informacja prasowa

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe