Urząd Marszałkowski konsultuje z mieszkańcami regionu nowe rozkłady jazdy

  • 07.01.2021, 17:48 (aktualizacja 07.01.2021, 17:49)
  • B.B.
Urząd Marszałkowski konsultuje z mieszkańcami regionu nowe rozkłady jazdy archiwum

Pod adresem e-mailowym: [email protected] można zgłaszać uwagi dotyczące między innymi nowego rozkładu jazdy pociągów oraz autobusowej komunikacji zastępczej.

Urząd Marszałkowski informuje, że powołane przez marszałka województwa zespoły robocze pracują od wielu dni, by obecna sytuacja była dla pasażerów jak najmniej uciążliwa. Efektem jest przede wszystkim konsekwentna modyfikacja rozkładów jazdy autobusów zastępczych w możliwych granicach. Na trasie Wierzchucin-Lipowa-Tleń, gdzie kursują 2 pary autobusów, przewoźnik obsługuje teraz dodatkowo miejscowość Mikołajskie. Na trasie Włocławek-Kaliska-Kutno (4 pary) autobusy zatrzymują się obecnie także w Lubieniu Kujawskim. Na trasie Bydgoszcz-Unisław-Chełmża (7 par) uruchomiono dodatkowo 3 pary autobusów relacji Bydgoszcz-Unisław, a od jutra autobusy będą się zatrzymywać na trzech przystankach w Bydgoszczy.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe