Policja zatrzymała kilka osób mogących mieć związek z zabójstwem 19-latka z Włocławka

  • 08.01.2021, 23:17 (aktualizacja 09.01.2021, 23:10)
  • Bogumiła Obałkowska
Policja zatrzymała kilka osób mogących mieć związek z zabójstwem 19-latka z Włocławka fot. policja/poglądowe

Przedwczoraj (06.01.2021) włocławscy policjanci zostali powiadomieni przez osobę prywatną o zwłokach mężczyzny odnalezionych tuż przy drodze żużlowej, znajdującej się w kompleksie leśnym w pobliżu miejscowości Marianki (gm. Brześć Kujawski). Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu śledczych i prokuratora. Czynności pozwoliły wstępnie ustalić, że do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się inne osoby. Śledczym udało się ustalić tożsamość ofiary o czym informowaliśmy wczoraj. To 19-letni mieszkaniec Włocławka. Dziś z kolei policjanci zatrzymali kilka osób mogących mieć związek ze śmiercią włocławianina. Osoby te są na razie przesłuchiwane a policja odmawia udzielania informacji o przebiegu postępowania dla dobra śledztwa. Z wstępnych oględzin zwłok wynika, że na ciele włocławianina ujawniono ranę kłutą podudzia, jednak dopiero sekcja zwłok, którą zaplanowano na sobotę pozwoli ustalić dokładną przyczynę śmierci. W sprawie prowadzone jest śledztwo pod kątem artykułu 148 Kodeksu Karnego (zabójstwo). Prokurator podkreśla, że 19-latek nie był osobą poszukiwaną jak miały błędnie donosić niektóre media. 

Aktualizacja z dn. 09.01.2021
Kryminalni z włocławskiej komendy, wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, pracując nad wyjaśnieniem sprawy wytypowali i zatrzymali w czwartek (07.01.2021) do wyjaśnienia sześciu włocławian. Mężczyźni w wieku od 23 do 29 lat trafili do policyjnego aresztu. Natomiast w piątek (08.01.2021) policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego ustalili, że dwóch z zatrzymanych w wieku 23 i 29 lat może mieć związek ze śmiercią 19-letniego mieszkańca Włocławka. Obaj zostali doprowadzeni do prokuratury. Więcej TUTAJ

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe