Straż Miejska, władze, przyjaciele i rodzina pożegnali Dariusza Zielińskiego

  • 09.01.2021, 11:29 (aktualizacja 09.01.2021, 18:27)
  • B.B.
Straż Miejska, władze, przyjaciele i rodzina pożegnali Dariusza Zielińskiego

Dziś o godzinie 10:00 na cmentarzu przy ulicy Chopina odbyła się pogrzeb Dariusza Zielińskiego. 57-letniego Strażnika Miejskiego żegnała rodzina, przyjaciele, przedstawiciele służb oraz władze miasta. Kondukt żałobny prowadził poczet sztandarowy włocławskich municypalnych oraz radiowóz. Przypomnijmy, Dariusz Zieliński został potrącony na przejściu dla pieszych przy ul. Wienieckiej. Zmarł na skutek obrażeń w szpitalu. O śmierci informowała m.in Straż Miejska:

"Non Omnis Moriar
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu wczorajszym, w wyniku niespodziewanego i tragicznego w skutkach splotu zdarzeń, odszedł od nas przedwcześnie, na wieczny spoczynek, w wieku 57 lat, nasz kolega, zasłużony dla Straży Miejskiej we Włocławku, starszy inspektor Dariusz Zieliński. Darek był jednym z nielicznej grupy strażników, który tworzył podstawy działania naszej jednostki od 1991 roku. Był kompetentnym, uprzejmym i wzorowym strażnikiem miejskim. Darek udzielał się społecznie i dydaktycznie. Popularyzował dzieje rycerstwa polskiego organizując pogadanki dla młodzieży. Kilka ostatnich lat pracy, wykonywał ważną funkcję Dyżurnego Straży Miejskiej. Darku, będzie nam Ciebie bardzo brakowało i na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci!

B.B.

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
CERT
CERT 11.01.2021, 06:54
TU JEST MIESJE NA NAS WSZYSTKICH NIE WAŻNE CZY W MUNURZE CZY NIE BO TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ

Pozostałe