Spotkanie z nowym trenerem Rottweilerów

  • 17.01.2021, 23:55
  • Anwil
Spotkanie z nowym trenerem Rottweilerów fot. Anwil

W piątek (15 stycznia) w siedzibie ANWILU odbyło się spotkanie, podczas którego rozmawiano o dotychczasowych wynikach zespołu Anwilu Włocławek i najbliższej sportowej przyszłości. W spotkaniu uczestniczyli Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A. - sponsora strategicznego klubu, Arkadiusz Lewandowski, Prezes Klubu Koszykówki Włocławek oraz Przemysław Frasunkiewicz, pierwszy trener zespołu. Tematem, który zdominował dyskusję o aktualnej sytuacji klubu były wyniki sportowe, jakie Anwil Włocławek osiąga w obecnym sezonie. Nowy szkoleniowiec drużyny przedstawił swoją wizję funkcjonowania zespołu oraz pomysł na poprawę jego gry. Trener Przemysław Frasunkiewicz krótko nakreślił też plany i najważniejsze cele na najbliższe tygodnie. Jak podkreśliła Prezes Agnieszka Żyro, wyniki i aktualna sytuacja w klubie budzi zainteresowanie nie tylko fanów Anwilu Włocławek, ale także sponsora, który jest związany z klubem od ponad dwóch dekad.


- Zgodziliśmy się z trenerem Frasunkiewiczem, że zarządzanie pracownikami w biznesie i praca z zespołem na boisku mają wiele podobieństw. Wspólny cel, plan czy też strategia jego osiągnięcia i współdziałanie – to zadania do wykonania. Liczę, że już od najbliższych spotkań atutem Rottweilerów będzie siła mentalna, a pozytywna energia przełoży się na efektywną pracę zespołową. Wypełniając sponsorskie zobowiązania oczekujemy, że także drużyna udowodni swoją postawą na boisku, iż nie brakuje jej zaangażowania i woli walki o zwycięstwa – powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu Prezes Zarządu ANWIL S.A.


Goście Prezes Zarządu ANWILU podkreślili, że w pełni doceniają każde działanie sponsora strategicznego na rzecz klubu i kibiców.

Anwil

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe