Ciemności na ul.Okrzei. Mróz uszkodził sterownik oświetlenia ulicznego.

  • 18.01.2021, 18:14 (aktualizacja 18.01.2021, 22:13)
  • B.B.
Ciemności na ul.Okrzei. Mróz uszkodził sterownik oświetlenia ulicznego. fot. Nadesłane

Wczoraj w nocy nie tylko opady śniegu oraz śliska nawierzchnia ulic dała się kierowcom we znaki. Nasza Czytelnika, przesłała nam zdjęcia z ulicy Okrzei, na odcinku od ulicy Starodębskiej do Dworca PKP/PKS. Na fotografiach widać, że latarnie uliczne nie działają, co utrudnia bezpieczne prowadzenie pojazdu. Czytelniczka podkreśla, że na drodze dosłownie panowały egipskie ciemności. Przejazd przez ulice Okrzei z powodu warunków atmosferycznych i braku oświetlenia był dość niebezpieczny.

Urząd Miasta, którego zapytaliśmy o przyczynę awarii oświetlenia, w odpowiedzi oznajmił, że jej przyczyną była uszkodzona bateria sterownika prawdopodobnie spowodowana silnym mrozem. Jak zapewnia magistrat, usterka została już naprawiona.

Na szczęście mrozy powoli nas opuszczają, inaczej kolejne usterki mogłyby wyjść, nomen omen, na światło.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe