Można już składać wnioski na dotacje na roboty budowlane w Specjalnej Strefie Rewitalizacji

  • 19.01.2021, 14:50 (aktualizacja 19.01.2021, 14:55)
  • B.B.
Można już składać wnioski na dotacje na roboty budowlane w Specjalnej Strefie Rewitalizacji B.B.

Dziś w Urzędzie Miasta, za pośrednictwem mediów społecznościowych, odbyła się konferencja prasowa dotycząca naboru wniosków na dotacje na roboty budowlane w Specjalnej Strefie Rewitalizacyjnej. 18 stycznia Prezydent Marek Wojtkowski ogłosił nabór wniosków.

"Są to datacje do remontów, przebudowy, prac konserwatorskich w zakresie nieruchomości objętych Specjalną Strefą Rewitalizacji. Cieszymy się, że ten projekt wspierający właścicieli i użytkowników wieczystych posiadających swoje nieruchomości w strefie, jest kontynuowany. To bardzo duże wsparcie i siła napędowa dla Gminnego Programu Rewitalizacji. Od 18 stycznia, do 8 marca tego roku można składać wnioski na dotacje w ramach 4 programów: inwestycja z klasą, remont krok po kroku, historia się opłaca oraz witryna plus. Ważne aby pamiętać o tym, że to przedsięwzięcie wymaga wkładu własnego." - informuje Monika Jabłońska, Zastępca Prezydenta Włocławka

W 2020 r. z budżetu miasta no to zadanie przeznaczono około 1,5 miliona zł. W roku ubiegłym ze wsparcie skorzystało 50 właścicieli.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe