"Włocławek po polsku" - powstanie nowa rozgłośnia radiowa w naszym mieście. KRRiT udzieliła dziś koncesji

  • 19.01.2021, 22:19 (aktualizacja 20.01.2021, 04:18)
  • Bogumiła Obałkowska
"Włocławek po polsku" - powstanie nowa rozgłośnia radiowa w naszym mieście. KRRiT udzieliła dziś koncesji

To będzie kolejna rozgłośnia radiowa we Włocławku, która nadawać będzie na częstotliwości 101,4 MHz na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Koncesję na nadawanie uzyskał pan Marcin Dorota. Informacja widnieje na stronie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji:

"We Włocławku program radiowy „Włocławek po polsku” Podczas posiedzenia 19 stycznia 2021 r., KRRiT podjęła uchwałę o udzieleniu koncesji dla Marcina Doroty na nadawanie programu radiowego – „Włocławek po polsku”. Program o charakterze wyspecjalizowanym muzycznym, z tematyką lokalną, będzie emitowany ze stacji nadawczej we Włocławku – 101,4 MHz., w województwie kujawsko-pomorskim."

Jak czytamy w komunikacie w programie znajdziemy tematy lokalne oraz posłuchamy polskiej muzyki.  O koncesję ubiegało się w sumie 9 podmiotów (poniżej tabela).Gdzie będzie się mieściło radio i kiedy ruszy, nie wiadomo. To z pewnością bardzo dobra wiadomość dla wszystkich tych, których oczekiwań nie spełniają lokalne rozgłośnie radiowe. 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe