Trzy zastępy Straży Pożarnej pod Halą OSiR. Sprawcą para wodna

  • 20.01.2021, 15:00 (aktualizacja 20.01.2021, 21:54)
  • B.B.
Trzy zastępy Straży Pożarnej pod Halą OSiR. Sprawcą para wodna fot. Nadesłane

Wczoraj po godzinie 22:00 jeden z naszych Czytelników wracając z pracy zauważył przy Hali OSiR 3 jednostki Straży Pożarnej. Mężczyzna był zdziwiony niecodziennym widokiem, zwłaszcza, że nie dostrzegł ognia ani dymu. Sprawę wyjaśnił bryg. Dariusz Krysiński.

"Został uruchomiony monitoring pożarowy i dlatego zostały tam wysłane jednostki Straży Pożarnej. Prawdopodobną przyczyną jego uruchomienia była jakaś awaria sieci centralnego ogrzewania. Nastąpił wyciek z instalacji i prawdopodobnie para uruchomiła monitoring pożarowy. Strażacy nie podejmowali czynności." - informuje bryg. Dariusz Krysiński Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1

Podobny alarm monitoringu w Hali OSiR miał miejsce w zeszłym roku. Wtedy jednak doszło do pożaru w parterowym warsztacie znajdującym się w pobliżu hali. Prawdopodobnie zapalił się laminat, którym pokrywana była łódź.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe