Niemieckie gazety donoszą o zadźganiu Polki i jej 6-letniego syna. Anna była absolwentką szkoły w Kowalu

  • 31.01.2021, 22:55 (aktualizacja 01.02.2021, 06:52)
  • Źródło: om-online.de, www.rtl.de
Niemieckie gazety donoszą o zadźganiu Polki i jej 6-letniego syna. Anna była absolwentką szkoły w Kowalu fot. https://www.rtl.de/

Niemiecka prasa poinformowała dziś o tragicznym zdarzeniu do którego doszło w sobotę 30 stycznia. Policja odkryła dwa ciała z ranami kłutymi w budynku na osiedlu wielorodzinnym w Cloppenburg-Bethen. Zamieszkiwała tam  Anna (27-lat) z mężem Viktorem (30-lat) i synem 6-letnim Aleksandrem. Policję wezwał mąż Anny, który został aresztowany. 30-latek jest podejrzany o pozbawienie życia rodziny. Jak donosi niemiecka prasa, w rodzinie nie działo się najlepiej. Meżczyzna nadużywał alkoholu, odstawił również leki antydepresyjne, które przepisał mu lekarz. W niektórych mediach pojawia się informacja, że w domu bywała policja ze względu na awantury domowe. Podejrzany nie stawiał oporu przy aresztowaniu, nie przyznał się jednak ani nie zaprzeczył do tej pory czy to on zabił żonę i dziecko. Wątpliwości mają nie mieć za to sąsiedzi, którzy potwierdzają częste awantury, nawet o wstawiane przez Annę na portale społecznościowe zdjęcia. Viktor T. został przewieziony tymczasowo do szpitala psychiatrycznego w w Oldenburgu. Anna była absolwentką  Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu.

Źródło: om-online.de, www.rtl.de

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
weltschmerzen
weltschmerzen 06.02.2021, 15:21
Straszna tragedia, ale to pokazuje że groźni psychopaci są wśród nas i potrafią się maskować, ostrożność, spostrzegawczość i rozwaga przy zawieraniu znajomości jak najbardziej wskazana..
SAs
SAs 01.02.2021, 11:45
Jeb. dziki psychol.
OK
OK 01.02.2021, 09:43
A porządni mężczyźni, którzy zostali w Kowalu, którzy pracują mimo mniejszej płacy i opiekują się starymi rodzicami, nie byli godni dla tej pani? Wolała zagranicznego, niegodni byli ci z Kowala, bo mieli jakieś inne wartości rodzinne itd.
Nie ok
Nie ok 04.02.2021, 13:59
Po tym komentarzu widać ,że nie byłeś godny niczego

Pozostałe