Napad z atrapą pistoletu w salonie totalizatora sportowego w Ciechocinku. Jest akt oskarżenia

  • 18.02.2021, 00:27 (aktualizacja 18.02.2021, 00:41)
  • informacja prasowa
Napad z atrapą pistoletu w salonie totalizatora sportowego w Ciechocinku. Jest akt oskarżenia

W dniu 20-01-2021 r. Prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego akt oskarżenia przeciwko Marcinowi K., oskarżonemu o to, że dniu 25 listopada 2020 r. w Ciechocinku w salonie totalizatora sportowego, grożąc Janowi N. użyciem broni w postaci atrapy pistoletu, usiłował doprowadzić go do rozporządzenia własnym mieniem w postaci wydania sprawcy posiadanych pieniędzy, co nie nastąpiło wobec odmowy wydania pieniędzy przez pokrzywdzonego i wezwania pomocy, tj. o czyn z art. 13 § 1 kk w zw. z art. 282 kk.
Śledztwo w przedmiotowej sprawie zostało wszczęte dwa dni później. W jego toku, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy zastosował wobec podejrzanego Marcina K. tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Marcin K. był dotychczas dwukrotnie karany sądownie, ale nie za przestępstwa przeciwko mieniu. W toku śledztwa Marcin K. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, lecz nie by w stanie wyjaśnić motywów swojego działania.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe