Zaginął Paweł Ignaczak. Ostatni raz widziany był w listopadzie

  • 22.02.2021, 14:39 (aktualizacja 22.02.2021, 19:34)
  • informacja prasowa
Zaginął Paweł Ignaczak. Ostatni raz widziany był w listopadzie KMP Włocławek

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi poszukiwania za zaginionym PAWŁEM IGNACZAKIEM – lat 55, którego zaginięcie zgłosiła 10 lutego rodzina. Z ustaleń mundurowych wynika, że zaginiony od 29 czerwca 2020 roku nie utrzymuje z rodziną kontaktu, a także opuścił miejsce przebywania w schronisku dla bezdomnych przy ulicy Karnkowskiego we Włocławku. Ostatni raz rodzina widziała go w listopadzie z daleka jak przy ulicy Okrzei 65 wsiadał do autobusu miejskiego. Mężczyzna od tego czasu zerwał całkowicie kontakty z rodziną. Rysopis: wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 184 cm, smukła sylwetka ciała, włosy krótkie ciemne, na twarzy wąsy, oczy koloru piwnego, uzębienie niepełne. Cechy charakterystyczne – blizna na lewej łydce nogi, blizna po oparzeniu na lewej piersi i blizna po operacji na brzuchu. Ostatni raz widziany był w dresie ortalionowym koloru ciemnego, trampki ciemne, ciemny plecak i posiadał dwie reklamówki.
Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego lub widział go po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku ulica Okrężna 25 lub telefonicznie 47 753 52 51, 47 753 50 25, alarmowy 112.

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe