Myślał, że dziury zostały załatane. Przebił oponę i uszkodził auto wjeżdżając w dziurę na ul. Wroniej...

  • 26.02.2021, 17:47 (aktualizacja 01.03.2021, 00:33)
  • B.B.
Myślał, że dziury zostały załatane. Przebił oponę i uszkodził auto wjeżdżając w dziurę na ul. Wroniej... fot. Nadesłane/B.B.

Połamane kołpaki, to coraz częstszy widok na włocławskich ulicach. Zdobią jezdnie, trawniki i chodniki. Takie metalowe pierwiosnki. Wszystkie są efektem licznych dziur, o których wielokrotnie pisaliśmy. Kołpaki to niestety nie jedyne straty jakie odnotowują kierowcy poruszający się po naszym mieście. Wczoraj jeden z kierowców przebił oponę na ostrej krawędzi dziury na ulicy Wroniej oraz uszkodził element samochodu, który ma niskie zawieszenie. Z rozmowy z kierowcą wynikało, że wjechał pewnie w ulicę Wronią ponieważ przeczytał na jednym z portali, że łatają już dziury na ul. Wroniej. Okazało się, że dziury załatano wybiórczo!. Niestety dziś nie udało nam się ustalić jakie były kryteria, jeżeli chodzi o wybór dziur do łatania. Czy o załataniu dziury decydowała, wielkość, głębokość czy inne parametry. Podczas ostatniej konferencji prezydent tłumaczył brak reakcji na prośby mieszkańców o załatanie dziur, tym, że brakuje masy bitumicznej ze względu na pandemię. Pamiętajmy, że za uszkodzenie auta na skutek dziury w drodze możemy dochodzić odszkodowania od zarządcy drogi. Najważniejsze, to aby na miejsce zdarzenia wezwać Policję lub Straż Miejską, aby sporządzono notatkę. Wykonać dokumentację fotograficzną, opisać, jak dokładnie wygląda miejsce uszkodzenia i zanotować usytuowanie dziury w pasie jezdni, jej wielkość i głębokość, a następnie zachować rachunki za naprawę auta. Polecamy artykuł specjalistów w temacie https://www.oponeo.pl/artykul/dziurawe-drogi-czyli-jak-ubiegac-sie-o-odszkodowanie

 

B.B.

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dan
dan 01.03.2021, 16:41
Dlaczego miasto podpisuje umowę z firmą, która nic nie robi...znajomości i koperta ????
Gość
Gość 28.02.2021, 10:47
Włocławek miasto dziur ulicznych i psich kup na chodnikach... oto obraz aglomeracji.
Alex
Alex 27.02.2021, 17:53
to tylko tu brakuje masy do łatania, sporo jeźdźę i nie widzę problemu, za to n tej prowincji , jak zwykle.
Jacek
Jacek 27.02.2021, 13:10
Spotkalo mnie cos podobmego po wjechaniu w dziurę pękła przednia szyba w moim samochodzie.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.02.2021, 07:23
Pokażcie zdjęcia ulicy lipnowskiej tam jest dopiero Meksyk, a miasto nie robi nic

Pozostałe