Ewakuacja Przedszkola w Kowalu. W budynku miała znajdować się bomba

  • 03.03.2021, 14:17 (aktualizacja 03.03.2021, 20:56)
  • B.B.
Ewakuacja Przedszkola w Kowalu. W budynku miała znajdować się bomba kowal.eu

Dziś w godzinach porannych na skrzynkę mailową Przedszkola Miejskiego w Kowalu przyszła wiadomość informująca, że na terenie budynku znajduje się bomba sterowana komputerowo. Dyrektorka placówki niezwłocznie powiadomiła Urząd Miasta Kowal i służby. Dzieci oraz personel zostały ewakuowane.

"Potwierdzam, że dziś prowadziliśmy działania w Przedszkolu Miejskim w Kowalu. Budynek został przeszukany przez funkcjonariuszy z specjalnie wyszkolonymi psami do odnajdywania ładunków wybuchowych. żadnych materiałów wybuchowych nie znaleźliśmy." - informuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku

Media z całej Polski donoszą mailach przysyłanych do przedszkoli, informujących, że na ich terenie znajduje się ładunek wybuchowy. Taka sytuacja miała miejsce choćby w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Polkowicach, w 3 placówkach w powiecie kieleckim, 2 w ostrowieckim. Osobie, która wysłała maile z informacją o podłożeniu bomby może grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

B.B.

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe