Włocławski artysta wśród laureatów konkursu Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu

  • 19.03.2021, 14:39 (aktualizacja 19.03.2021, 14:50)
  • B.B.
Włocławski artysta wśród laureatów konkursu Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu fot. Andrzej Banachowicz

Dziś do godziny 24:00 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu można podziwiać zdjęcia z wystawy pokonkursowej "Wystaw się w CSW". Wśród laureatów konkursu znalazł się włocławianin Andrzej Banachowicz, artysta specjalizujący się w akcie artystycznym. Do konkursu zgłosiło się 759 fotografów, którzy przygotowali ponad 4000 zdjęć. Do drugiego etapu konkursu zostały wybrane zdjęcia zgłoszone przez 242 autorów, z czego na wystawę pokonkursową zaproszone są 82 osoby. Niestety z powodu obostrzeń epidemicznych od soboty wystawa będzie niedostępna dla zwiedzających. W najbliższych dniach ma zostać uruchomione zwiedzanie wirtualne. Gdy obostrzenia zostaną zniesione, znów będzie można udać się do CSW, by osobiście zapoznać się z wystawianymi pracami.

Akcja Wystaw się w CSW – organizowana rokrocznie przez Dział Edukacji – na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń odbywających się w toruńskim CSW. Wystaw się w CSW to wydarzenie, które ma na celu stworzenie niezależnym fotografom okazji do zaprezentowania własnej twórczości szerszej publiczności. To także inicjatywa, która ma dać uczestnikom możliwość dzielenia się swoją pasją, zachęcić ich do dalszego rozwijania artystycznych zainteresowań oraz stworzyć okazję spotkania się z osobami o podobnych zamiłowaniach.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe