Lider Włocławek uległ Unii Janikowo w 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski

• 01.04.2021, 11:41 (aktualizacja 01.04.2021, 12:11)
  • B.B.
Lider Włocławek uległ Unii Janikowo w 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski B.B.

Wczoraj o godzinie 17:00 na stadionie OSiR rozpoczął się mecz między Liderem Włocławek, a Unią Janikowo w ramach 1/8 finału Regionalnego Pucharu Polski KPZPN. Po pierwszej połowie gospodarze przegrywali 0:1 po bramce Gracjana Goździka. Zaraz po przerwie gola z rzutu karnego dla gości strzelił Przemysław Kędziora. Niedługo później, w 51 minucie Lider złapał kontakt po strzale Marcina Bykowskiego. Kolejne bramki strzelali jednak tylko gracze z Janikowa: w 63 minucie trafił Przemysław Kędziora, w 75 Adam Konieczny i w 88 Gracjan Goździk z rzutu karnego.