Prezydent Wojtkowski zapowiada spotkania online z mieszkańcami

  • 06.04.2021, 10:47 (aktualizacja 06.04.2021, 11:24)
  • B.B.
Prezydent Wojtkowski zapowiada spotkania online z mieszkańcami archiwum

Pandemia koronawirusa i wprowadzane w związku z nią obostrzenia spowodowały wiele zmian w naszym codziennym życiu. Nakaz noszenia maseczek, zachowywanie dystansu społecznego, ograniczenia w liczbie osób mogących znajdować się na terenie pomieszczeń zamkniętych powoduje przenoszenie się wielu eventów na platformy społecznościowe. Przykładem tego są spotkania mieszkańców Włocławka z prezydentem Markiem Wojtkowski. W ubiegłych latach takie akcje odbywały się w budynkach szkół na terenie wszystkich włocławskich osiedli. W ich takcie mieszkańcy naszego miasta mogli zadawać włodarzowi pytania, dzielić się wątpliwościami co do sposobu zarządzania Włocławkiem. Dziś prezydent zapowiedział, że wróci do spotkań z mieszkańcami, ale w formule online.

"Chciałem zapowiedzieć tegoroczne spotkania z mieszkańcami. Niestety okres pandemii spowodował, że nie możemy spotkać się bezpośrednio, nad czym bardzo boleję, bo te spotkania zawsze były inspiracją do lepszej pracy. Natomiast chciałbym zaprosić wszystkich mieszkańców, którzy są zainteresowani tym co dzieje się w naszym mieście do spotkań online. Te spotkania odbędą się w trzech terminach, pierwsze już w najbliższy poniedziałek 12 kwietnia, a kolejne 22 i 26 kwietnia. Te spotkania będziemy udostępniać na facebookowym koncie Urzędu Miasta, zapraszam do udziału i zadawania pytań. Tematami będą przede wszystkim inwestycje miejskie, transport publiczny, a także fundusze norweskie." - powiedział prezydent Marek Wojtkowski

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 18:00. Włodarz prosił o wysyłanie pytań oraz przemyśleń za pośrednictwem facebooka bądź na e-mail Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe