WOŚP dziękuje za 29. Finał również we Włocławku

  • 06.04.2021, 12:29 (aktualizacja 06.04.2021, 17:30)
  • B.B.
WOŚP dziękuje za 29. Finał również we Włocławku

Dnia 31 stycznia odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane podczas wydarzenia fundusze były przeznaczone m. in. na zakup zestawów endoskopów laryngologicznych, aparatów USG i RTG, kardiomonitory czy polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego. Do puszek wolontariuszy oraz z licytacji udało się zebrać 210 813 830,10 zł. z czego prawie 300 000 we Włocławku. W ramach podziękowania z udział w akcji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizowała kampanię billboardową. Stanowi ona również wyrazy wdzięczności i szacunku dla medyków, którzy dbają o życie i zdrowie wszystkich obywateli.

"Pamiętajcie - gramy dla Was i nawet, jeśli system nawala, gdzieś szwankuje, to my robimy wszystko, żeby nasze wsparcie dla niego było rzeczywiste, pomocne i jak najwyższej jakości. Pamiętajcie też, że jeśli wymagać będzie tego sytuacja, w każdej chwili jesteśmy gotowi aby podjąć wyzwanie w walce z Covidem starając się zadbać o nas bez względu na kolory, poglądy i wyznania. WYGRYWAMY, KIEDY RAZEM GRAMY. Pracujemy swoim logicznym i dobrze pomyślanym rytmem - grasz z nami, cenisz wytrwałość i solidną uczciwą pracę, cenisz tolerancję i szacunek dla innych, a przede wszystkim potrafisz dbać o innych, kiedy potrzebują pomocy. Dziękuję Polakom, którzy mają w sobie moc przyjaźni i radości i tworzą rzeczy niezwykłe, jakimi jest WOŚP i Polska, która poprzez finał odbierana jest jako uśmiechnięty kraj uśmiechniętych ludzi!" - czytamy w komunikacie Jerzego Owsiaka

Billboardy WOŚP pojawiły się na ulicach wielu polskich miast. Jeden z nich widnieje na końcu ulicy Cichej, w pobliżu ulicy Okrzei. Widzimy na nim 4 niemowlaki oraz napis "Jestem! Dziękuję Fundacji WOŚP i medykom za życie i zdrowie!". W dolnej części billboardu znajduje się informacja o tym, ile funduszy udało się zebrać podczas minionego Finału.

B.B.

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe