Hulajnogi w tym sezonie nie pojawią się na ulicach Włocławka?

  • 06.04.2021, 16:14 (aktualizacja 08.04.2021, 08:01)
  • B.B.
Hulajnogi w tym sezonie nie pojawią się na ulicach Włocławka? archiwum

W maju ubiegłego roku na włocławskich ulicach pojawiło się 70 hulajnóg należących do prywatnej firmy Blinkee.city. Pełnoletni posiadacze aplikacji mogli za pewną opłatą przemieszczać się po mieście tymi elektrycznymi pojazdami.Włocławscy użytkownicy otrzymali dziś od Blinkee.city wiadomość, że w tym sezonie pojazdy firmy nie będą dostępne we Włocławku, Wrocławiu, Płocku i Lublinie. Jednocześnie znajduje się informacja wskazująca na możliwość powrotu pojazdów elektrycznych w kolejnych sezonach. W naszym mieście znajdowały się jeszcze hulajnogi elektryczne firmy VOLT Scooters, jednak ich też próżno szukać na ulicach Włocławka. Gmina Miasto Włocławek nie była i nie jest formalnie związana z żadną z wymienionych Firm, ani też innym zewnętrznym podmiotem realizującym podobne usługi w transporcie indywidualnym, dlatego też nie wiadomo czy jakkolwiek firma zapewni "transport" hulajnogami.

"Miasto nie ma głosu decydującego w bieżącej polityce Firm komercyjnych, a zatem i w tym przypadku Miasto nie ma wpływu na kontynuację bądź zaprzestanie usługi polegającej na udostępnianiu hulajnóg. Miasto nie posiada informacji na temat powodów wstrzymania działań Firmy Blinkee, jak i na ten moment nie otrzymało informacji o planach Firmy Volt Scooters."- odpowiada ratusz

Czy w tym sezonie hulajnogi nie pojawią we Włocławku? Jutro zapytamy o to firmę Volt Scooters

aktualizacja 08.04.2021

Firma Volt Scooters odpowiada

"Staramy się wrócić do Włocławka ale nie znamy jeszcze konkretnej daty powrotu. Będziemy o kolejnych decyzjach informowali w swoich mediach społecznościowych."

B.B.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe