Akcja policji na ul. Warszawskiej zakończona dwoma mandatami po 500 zł za brak maseczek

  • 07.04.2021, 22:00 (aktualizacja 08.04.2021, 12:14)
  • Bogumiła Obałkowska
Akcja policji na ul. Warszawskiej zakończona dwoma mandatami po 500 zł…

Tuż po godz. 21.00 otrzymaliśmy telefon od jednego z mieszkańców Włocławka o szeroko zakrojonej akcji na ul. Warszawskiej. Świadek przypuszczał, że może chodzić o narkotyki, bowiem grupa młodych mężczyzn jest "postawiona pod ścianą i przeszukiwana". Na miejscu zastaliśmy dwa radiowozy oraz nieoznakowane auto policyjne, na masce którego znajdowały się przedmioty z opróżnionych kieszeni przeszukiwanych mężczyzn. Jak wynika z relacji przeszukanych, zostali oni zatrzymani w związku z brakiem maseczek i dwoje z pięciu obecnych zostało ukaranych mandatem w wysokości 500 zł. Funkcjonariusze policji obecni na miejscu zapytani o powód zatrzymania poinformowali, że zostali wezwani do awanturujących się mężczyzn. Zarówno młodzi mężczyźni jak i świadek zdarzenia utrzymywali, że zachowywali się spokojnie, jeden z nich szedł do pracy. Jutro, w godzinach pracy rzecznika policji zapytamy o szczegóły i przebieg zdarzenia. 

Aktualizacja (B.B)

"Około godziny 21:00 otrzymaliśmy zgłoszenie, o grupie osób, które w rejonie ulic Starodębskiej i Warszawskiej miały głośno się zachowywać, wchodzić na jezdnię i prawdopodobnie niszczyć mienie. Na miejscu policjanci wylegitymowali 5 osób, z których 2 nie stosowały się do obostrzeń - w miejscu publicznym nie miały na nosie i ustach maseczki ochronnej. Za to wykroczenie 19 i 20-latek zostali ukarani mandatami karnymi. Przy wylegitymowanych osobach policjanci nie ujawnili przedmiotów, których posiadanie jest zabronione." - powiedziała nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy KMP we Włocławku 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KAT
KAT 08.04.2021, 14:10
NAJLEPIEJ POZAMYKAC TO WAM WYCHODZI NAJLEPIEJ BO USTAWA O POLICJI PYTAM SIĘ JAKIEJ ZO M O W S K I E J
N
N 08.04.2021, 12:25
To niszczyli to mienie czy nie?
Tomek
Tomek 08.04.2021, 10:18
Kawał dobrze wykonanej roboty. Brawo dla psów-tresura nie poszła w las. Mogli jeszcze im dowalić po 500 np. za trzymanie rąk w kieszeniach. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będą chodzili ogoleni na łyso publicznie opluwani.
Killer
Killer 08.04.2021, 23:07
Ty hitlerowcu bez przyszłości ciebie pedofilu powinni obszczać

Pozostałe