Trwają poszukiwania Patryka Niklewskiego. Mężczyzna zaginął miesiąc temu

  • 16.04.2021, 13:17 (aktualizacja 16.04.2021, 13:27)
  • Policja
Trwają poszukiwania Patryka Niklewskiego. Mężczyzna zaginął miesiąc temu

Już od ponad miesiąca trwają poszukiwania zaginionego Patryka Niklewskiego. Wczoraj (14.04.21) policjanci wraz z ochotniczymi strażami pożarnymi oraz Ochotniczą Grupą Poszukiwawczą „Bizon” „przeczesywali” pola za zaginionym. Mężczyzna 13.03.21 około godziny 3:30 uczestniczył w zdarzeniu drogowym pod Łasinem. Po zdarzeniu oddalił się z miejsca i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Łącznie ponad 80 funkcjonariuszy policji, straży pożarnej oraz Ochotniczej Grupy Poszukiwawczej „Bizon” z Solca Kujawskiego prowadzili poszukiwania za zaginionym 24-latkiem, mieszkańcem Łasina, który w sobotę (13.03.21) około godziny 3:30 w miejscowości Łasin Wybudowanie brał udział w zdarzeniu drogowym. Jak ustalili policjanci samochód, którym kierował 24-latek zjechał na pobocze drogi, gdzie dachował. Następnie mężczyzna opuścił pojazd i oddalił się w kierunku pobliskich pól.
Wczoraj funkcjonariusze policji, grupa poszukiwawcza „Bizon” oraz strażacy ponownie „przeczesywali” tereny, którymi prawdopodobnie oddalał się zaginiony. Podczas poszukiwań odnaleziono przedmioty należące do zaginionego. To wskazało funkcjonariuszom prawdopodobną drogę przemieszczania się Patryka Niklewskiego. Na przyszły tydzień zaplanowane są dalsze czynności z wykorzystaniem specjalnie wyszkolonego psa do poszukiwania osób.

Policja

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
akcja prędkość
akcja prędkość 17.04.2021, 12:34
Pies po miesiącu od zdarzenia, tylko tak działa policja...

Pozostałe