Szokujące znalezisko w lesie: "Wystaje tylko głowa. Pies wygląda, jakby był zakopywany żywcem!"[W TREŚCI FOTO nie dla wrażliwych!]

  • 23.04.2021, 07:06 (aktualizacja 23.04.2021, 07:09)
  • Bogumiła Obałkowska
Szokujące znalezisko w lesie: "Wystaje tylko głowa. Pies wygląda, jakby… fot. nadesłane

Do naszej redakcji dotarły fotografie od jednego z Czytelników, zrobione w lesie w okolicach miejscowości Falborz. Na zdjęciach, przy leśnej drodze, z ziemi wystaje częściowo martwy pies. Wygląda na to jakby zwierze było owinięte w folię oraz koc:


"To straszne. Wystaje tylko głowa. Pies wygląda, jakby był zakopywany żywcem w worku i próbował się wyswobodzić spod ziemi, za pomocą przednich łap. Tylne były unieruchomione więc nie miał szans. Być może został wcześniej okaleczony. "- przypuszcza nasz Czytelnik 

Zwierzę jest owinięte w worek foliowy, który jest owinięty dodatkowo kocem. Trudno stwierdzić co się wydarzyło. Rozkopana ziemia wokół sugeruje, że to raczej nie był niedbały pochówek dokonany zimą, częściowo pod śniegiem. Z kolei gdyby zwierzę zostało wykopane przez inne dzikie zwierzęta byłoby poszarpane. Internauta dokładnie zaznaczył miejsce gdzie leży martwy pies, załączamy dokładne zdjęcia okolicy. Z opisu wynika, że miejsce to znajduje się między miejscowościami Falborz i Wolicą, w lesie niedaleko Brześcia i Wieńca. Poniżej publikujemy zdjęcia bez tzw. bluru. Być może, ktoś z Państwa rozpozna do kogo należało zwierzę. Znany jest z mediów ogólnopolskich przypadek, gdy właściciel zakopał żywcem psa tłumacząc że zwierze było chore. Uznał, że uderzenie młotkiem psa zabiło zwierzę. Pies jednak żył. Zakopane żywcem zwierzę spod ziemi wykopali policjanci po anonimowym telefonie. Za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem grozi 5 lat więzienia. 

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe