Kolizja na ul. Lipnowskiej. Skuter wpadł w dziurę...

  • 04.05.2021, 19:36 (aktualizacja 04.05.2021, 20:10)
  • Bogumiła Obałkowska
Kolizja na ul. Lipnowskiej. Skuter wpadł w dziurę... Fot.nadesłane

Dziś po godz. 13.00 na ul. Lipnowskiej doszło do kolizji. Informacje o skuterze leżącym na środku jezdni otrzymaliśmy od naszych Czytelników, na miejscu miał także pojawić się Zespół Ratownictwa Medycznego. Okazało się, że prowadząca skuter 42-latka wjechała w jedną z dziur na nawierzchni ul. Lipnowskiej, na skutek czego pojazd przewrócił się, cała, a sytuacja z relacji świadków wyglądała bardzo groźnie.

"Policjanci ustalili, że 42-latka jadąc skuterem od Lipna w stronę mostu wjechała w ubytek w jezdni w wyniku czego wywróciła się. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową, której przyczyną był stan nawierzchni" - informuje rzecznik KMP we Włocławku

Kobieta nie wymagała odwiezienia do szpitala. O fatalnym stanie nawierzchni mieszkańcy miasta wielokrotnie informowali władze. Na ten moment niestety nic w tym względzie się nie zmieniło. Ulica Lipnowska leży w granicach miasta Włocławek.

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sundragon
Sundragon 06.05.2021, 13:17
Osobiście Pisałem na FB z Prezydentem Kukucki jakieś dwa tygodnie temu, Obiecał że zostaną dziury usunięte, a teraz nie odpowiada nażadne wiadomości, tak Władza obiecuje a potem udaje że nie ma problemu i ignoruje mieszkańców.
Rodowici WLC
Rodowici WLC 05.05.2021, 14:33
Taka jest władza od 2014 roku. Mamy już II kadencję, II połowę tej kadencji Marka Wojtkowskiego. Efekty widać gołym okiem. Wstyd mieć takiego prezydenta nieudacznika. Mieszkańcy, jeżeli podzielacie takie rządy, proszę się nie dziwić, że ta osoba jest na II kadencji, i wkrótce pewnie i na III kadencję otrzyma mandat. Jak zwykle głosy urzędników i osób, które otrzymują od miasta za darmo mieszkania (budują nowe mimo, że ludzie nie płacą na koszt tych czynności płacą podatki i żyją za swoje) i wszelkie pomoce (70 mln złotych zadłużenia za czynsze i nikt nie ściga tych ludzi) plus osoby, które nie myślą i głosują ponownie na kłamcę wybiorą go III kadencję i nie dopuszczą, aby II kadencja skończyła się przed czasem, tylko trwała do 2023 roku.

Pozostałe