Sylwia Wojciechowska nowym prezesem Saniko

  • 28.12.2018, 21:48 (aktualizacja 28.12.2018, 22:10)
  • Bogumiła Obałkowska
Sylwia Wojciechowska nowym prezesem Saniko fot. udostępnione

Dotychczasowa dyrektor Wydziału Gospodarki Miejskiej (od listopada 2017 r.) Sylwia Wojciechowska decyzją Rady Nadzorczej Saniko, została powołana dziś na prezesa spółki. Decyzja zapadła po tym jak Anna Grabowska prezes Włocławskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego oraz PGK Saniko złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Szefowanie obydwu spółkom przypadło Annie Grabowskiej na początku lipca bieżącego roku, po tym jak ze stanowiska został odwołany Jarosław Pułanecki. Anna Grabowska pobierała jedno wynagrodzenie równe wysokości wypłaty dla prezesa Saniko czyli 12 tysięcy złotych brutto. Dziś o godz. 15.00 Rada Nadzorcza PGK Saniko przyjęła rezygnację Anny Grabowskiej jednocześnie powołując na to stanowisko Sylwię Wojciechowską. Kto w takim razie zastąpi Sylwię Wojciechowską na stanowisku dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej? Najprawdopodobniej zostanie ogłoszony konkurs na to stanowisko.  Póki co w Biuletynach Informacji Publicznej oficjalnie nie poinformowano o zmianach.

Zmiany na stanowisku prezesa potwierdził dla Portalu Włocławek prezydent miasta Marek Wojtkowski.

 

 

Bogumiła Obałkowska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
żona
żona 13.02.2020, 16:17
Pani Prezes, jestem tą osobą, która dokładnie wie dlaczego została Pani Prezesem tej firmy. To pewien układ polityczny między Po a SLD . To nie Pani kompetencje, ale Pani "dwuosobowe letnie całodzienne wycieczki rowerowe do Ciechocinka" itp. relacje sprawiły, że Pani tak wysoko awansowała. Na żadnym kierowniczym stanowisku, które otrzymywała Pani w związku z "doskonałymi" relacjami z moim mężem - Pani się nie sprawdziła. Radzę zatem "WRÓCIĆ" na swoje dawne miejsce i nie robić z siebie pośmiewiska.
maja
maja 18.09.2019, 09:18
Czy to prawda, że Pani Sanko miała problemy z wypadaniem włosów i pomogły jej szampony jakieś? Czy to któryś może stąd https://na-porost.pl/szampony-… ??? Tak tylko słyszałam... :/
a
a 20.01.2019, 13:22
stara

Pozostałe