Dziś odbyła się sekcja zwłok trzylatka, który zmarł w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Chłopiec był bardzo chory

  • 28.05.2021, 13:52 (aktualizacja 28.05.2021, 14:51)
  • B.B.
Dziś odbyła się sekcja zwłok trzylatka, który zmarł w placówce opiekuńczo-wychowawczej.…

Wczoraj informowaliśmy o zgonie 3-letniego chłopca, wychowanka placówki opiekuńczo-wychowawczej mieszczącej się przy ulicy Jasnej. Do zdarzenia doszło około 2:00 w nocy. Personel dostrzegł, że niespełna 3-letni chłopiec nie oddycha, podjął próbę ratowania dziecka, wezwał również pogotowie. Niestety nie udało się go uratować. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Dziś od prokuratora Arkadiusza Arkuszewskiego z Prokuratury Rejonowej we Włocławku dowiedzieliśmy się, że chłopiec był bardzo chory.

"Dziecko zmarło wczoraj w nocy. Miało niespełna 3 lata. Było bardzo schorowane, znajdowało się pod stałą opieką personelu placówki, w której się znajdowało. Dziś o 10:00 rano rozpoczęła się sekcja zwłok, nie mam informacji czy już się zakończyła. Prawdopodobnie konieczne będą dodatkowe analizy z Bydgoszczy." - informuje Arkadiusz Arkuszewski, zastępca Prokuratora Rejonowego

Próbowaliśmy skontaktować się z dyrekcją placówki przy ulicy Jasnej, by uzyskać jej komentarz do tragicznego zdarzenia, jednak bezskutecznie.

B.B.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe