czwartek, 28 marca 2024 11:25

Derby we Włocławku. Włocłavia - Lider 4:0

Autor: fot. B.B.

Dziś o godz. 17.00 na stadionie OSiR przy ul. Leśnej zmierzyły się dwie włocławskie drużyny: Lider Włocławek i Włocłavia Włocławek. Mecz odbywał się w ramach rozgrywek IV ligi kujawsko-pomorskiej. Była to już 30 kolejka. Zgodnie z przewidywaniami zwyciężyła lepiej dofinansowana drużyna Włocłavii Włocławek, przypomnijmy, że drużyna Lidera z braku środków finansowych zredukowała zespół. Zrezygnowali również trenerzy. Skład w jakim zespół Lidera grał do grudnia ubiegłego roku, wywalczył awans z V do IV ligi, zajmował również wysokie miejsce w tabeli. Dziś Włocłavia Włocławek wygrała 4:0. Dwa gole wbił Tomasz Szablewski w 6 i 75 minucie, dwa następne w 25 i 81 minucie strzelił Łukasz Witucki. W tabeli pierwsza jest drużyna Zawiszy Bydgoszcz, Włocłavia jest na drugim a Lider na szóstym miejscu.