Sąsiedzi przez 20 minut słyszeli gwizdek czajnika, wezwali służby

  • 04.06.2021, 21:30 (aktualizacja 04.06.2021, 21:49)
  • Bogumiła Obałkowska
Sąsiedzi przez 20 minut słyszeli gwizdek czajnika, wezwali służby

Wczoraj tj. 3 czerwca, po godz. 23.00 przy ulicy 14 Pułku Piechoty pojawiły się służby. Strażacy, pogotowie oraz policja. Okazało się, że policja otrzymała zgłoszenie od zaniepokojonych sąsiadów: 

"Wczoraj po 23.00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że od ok.20 minut w mieszkaniu samotnej kobiety gwiżdże czajnik, a lokatorka nie otwiera drzwi i może potrzebować pomocy. Gdy na miejsce dojechali policjanci byli tam już strażacy, którzy pomagali kobiecie. Kobieta została zabrana następnie przez karetkę pogotowia. Policjanci asystowali innym służbom podczas udzielania pomocy i zabezpieczenia mieszkania."- informuje rzecznik KMP nadkom. Joanna Seligowska Ostatek

Służby nie udzielają informacji na temat stanu zdrowia kobiety, ale nie wykluczone, że sąsiedzi mogli uratować jej życie. Sytuacji w których strażacy wyważają drzwi mieszkań ze względu na to, że sąsiad nie odpowiada jest bardzo dużo, a jak wskazują znawcy tematu będzie jeszcze więcej ze względu na to, że nasze społeczeństwo się starzeje.

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe