Ławka za 30 000 zł w rozsypce? "Odpadła ściana, kable na wierzchu...Ciekawe kiedy jakieś dzieci porazi prądem"

  • 05.06.2021, 14:34 (aktualizacja 05.06.2021, 15:02)
  • Bogumiła Obałkowska
Ławka za 30 000 zł w rozsypce? "Odpadła ściana, kable na wierzchu...Ciekawe… Fot.nadesłane

Ławki, które pojawiły się w związku z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości budziły w 2018 roku sporo kontrowersji. Zaczynając od samego wyglądu po cenę, jaką wydano na nie z naszych podatków. Włocławianie wskazywali, że ławka jest zimna, niewygodna i przypomina katafalk. Przypomnijmy Ministerstwo Obrony Narodowej przeznaczyło na ławki w całej Polsce 4 miliony złotych. Samorządy dopłacały 20% ceny, a każda kosztowała ponad 30 tysięcy. Skąd tak wysoka cena? Ławka Niepodległości miała świecić, grać i posiadać możliwość pobierania plików historycznych (nigdy nie sprawdzaliśmy ufamy, że tak było). Jak doniósł nam wczorajszego wieczoru Czytelnik spacerujący po bulwarach ławka może stanowić zagrożenie dla dzieci, ponieważ :

"Pisowska ławka się sypie, odpadła ścina, kable na wierzchu. Czy to już symbol upadku tej złej władzy? Ciekawe kiedy jakieś dzieci porazi prądem, weźcie to zgłoście szanownym włodarzom niech ogarną ten bajzel".- komentuje Pan Radosław i dołącza fotografie

Ławka jak się domyślamy na ten moment stanowi własność miejską, zatem i serwis leży po stronie miasta. W związku z tym, że trwa weekend i ratusz nie pracuje powiadomiliśmy Straż Miejską. Tymczasem, gdyby kable wciąż były "na wierzchu" rodziców uczulamy, aby od ławki niepodległości trzymali swoje pociechy z dala.

Bogumiła Obałkowska

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stulatek
stulatek 05.06.2021, 20:24
Odesłać ją Błaszczakowi.

Pozostałe