Zderzenie pojazów na DK 62. Jeden z kierowców trafł do szpitala

  • 06.06.2021, 19:30 (aktualizacja 06.06.2021, 19:40)
  • informacja prasowa OSP Brześć Kujawski
Zderzenie pojazów na DK 62. Jeden z kierowców trafł do szpitala
Wczoraj tj. w sobotę 5 czerwca doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Osobowej Toyoty oraz auta dostawczego. Kierowca osobówki trafił do szpitala.
 
"Tuż po godzinie 19.00 Miejskie Stanowisko Kierowania we Włocławku wysłało naszą jednostkę do miejscowości Redecz Krukowy. Doszło tam do wypadku dwóch samochodów.  Działania naszych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz uprzątnięciu drogi krajowej z płynów eksploatacyjnych i uszkodzonych elementów pojazdów.Oprócz naszej jednostki w działaniach brali udział strażacy z OSP Kąkowa Wola, PSP Włocławek, załoga ratowników medycznych i policja z Włocławka."- informuje OSP Brześć Kujawski
Auto osobowe należało do firmy zajmującej się dowozem gotowych dań.
informacja prasowa OSP Brześć Kujawski

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe