Nikola Spychalska z nominacją do Mistrzostw Europy Federacji Tańca IDO

  • 07.06.2021, 13:09 (aktualizacja 07.06.2021, 13:17)
  • informacja prasowa
Nikola Spychalska z nominacją do Mistrzostw Europy Federacji Tańca IDO Fot.nadesłane

Podczas ostatniego weekendu 5,6 czerwca 12 letnia tancerka z Włocławka Nicola Spychalska, uczennica Szkoły Podstawowej 2 im Polskich Olimpijczyków, trenująca aktualnie w Szkole  DYNAMITE DANCE STUDIO WŁOCŁAWEK wzięła udział w Mistrzostwach Polski IDO Polskiej Federacji Tańca. Był to jej drugi udział w Mistrzostwach, na których jako jedyna tancerka z Włocławka zakwalifikowała się do finałowej szóstki. Zdobywając tym samym nominację do Mistrzostw Europy i Świata. 
Nicola na parkiecie tanecznym rywalizację rozpoczęła od 1/16 rundy  mierząć się  z 80 tancerkami z całej Polski. Do ścisłego finału weszło 6 najlepszych tancerek w Polsce, 5 tancerek z elitarnej szkoły tańca Egurolla  z Warszawy oraz  jako jedyna nasza włocławianka Nicola Spychalska. 
Nicola tańczy z sukcesami od 5 roku życia. Ma na swoim koncie wiele innych osiągnięć tanecznych m.in. 3 miejsce na Mistrzostwa Polski IDO w roku ubiegłym. Wówczas również jako jedyna stanęła na podium z dziewczynkami z Egurolla  z Warszawy. W latach wcześniejszych, za swój taniec została dwukrotnie doceniona  miejscem na podium podczas Mistrzostw Europy federacji WADF. Zdobyła podwójne vice-mistrzostwo Europy w tańcu disco dance solo jak i duecie w roku 2016 r.
Nicola ma również drugą pasję , którą jest Judo trenuje pod okiem p. Anety Szczepańskiej i p. Romana Stawisińskiego , gdzie również zdobywa medale na  znaczących turniejach krajowych.

informacja prasowa

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe