Zamkniętych 6 ulic miasta, a lada chwila kolejne utrudnienia na Wroniej

  • 10.06.2021, 14:07 (aktualizacja 10.06.2021, 16:52)
  • B.B.
Zamkniętych 6 ulic miasta, a lada chwila kolejne utrudnienia na Wroniej

Włocławscy kierowcy muszą się ostatnio borykać z licznymi problemami. Od maja trwają prace na ulicy Warszawskiej na pasie ruchu w kierunku placu Wolności. Tworzą się ogromne korki, zniecierpliwieni kierowcy starają się zawrócić, co jeszcze bardziej potęguje chaos. W poniedziałek całkowicie zamknięta została ulica Wyszyńskiego. Co prawda na wjeździe od strony ulicy Toruńskiej znajdował się znak informujący, że droga jest nieprzejezdna, jednak łatwo było go przeoczyć. Był przymocowany do drzewa i z pewnej odległości mógł być niewidoczny. Efektem tego były korki i zdezorientowani kierowcy, którzy usiłowali zawrócić. Ulica Warszawska prowadząca na plac Wolności oraz Wyszyńskiego, prowadząca na most są jednymi z częściej uczęszczanych tras w naszym mieście. Sytuacja powodowała powstanie ogromnych korków w całym mieście. Zamknięta jest również ulica Piwna i Al. Jana Pawła II – zamknięcie od ul. Brzezinowej do ul. Wiewiórczej, objazd ul. Mielęcińską i ul. Brzezinową. Zamknięta dla ruchu jest również ul.Św. Jana – Stary Rynek 13. Przewidywany czas zamknięcia do 16.06. Jak podaje MZIDiT, zamknięta do 3 sierpnia jest ul. Piekarska od ul. Brzeskiej do ul. 3 Maja oraz Smolna  - zamknięcie od ul. Łanieszczyzna do ul. Kaliskiej. Wygląda na to, że kierowców czekają kolejne utrudnienia. Przy ulicy Wroniej, przed wiaduktem jadąc w stronę osiedla Południa stanęły nowe znaki. Na razie są zasłonięte, lecz łatwo domyślić się, że dotyczą utrudnień związanych z robotami drogowymi. Dowiedzieliśmy się, że prace ruszą lada chwila i będą prowadzone do końca czerwca.

Zwężenia jezdni panują również:

  • ul. Ziębia 5 – jezdnia
  • ul. Św. Antoniego ( od ul. Młynarskiej do ul. Stodólnej) – jezdnia, chodnik
  • ul. Piaski– jezdnia
  • ul. Łęgska 31 – jezdnia, chodnik
  • ul. Prosta 23 -jezdnia chodnik
  • ul. Bojańczyka 26 – Al. Chopina - jezdnia
B.B.

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KOREL
KOREL 11.06.2021, 11:58
POZAMYKAC WSZYSTKIE ULICE NIECH TE DARMOZJADY CHODZA PIESZO JAK WSZYSCY A NIE *** W AUTACH SŁUŻBOWYCH WOZIĆ
....
.... 11.06.2021, 08:31
A co mnie kierowcy obchodzą. Wszędzie kierowcy, kierowcy.. Do domu w bloku najchętniej w klatce by zaparkowali. Iech z buta chodzą.
M
M 10.06.2021, 21:02
Na dodatek krótkie zmiany sygnalizacji dlatego ci, co śpią za kierownicą powodują jeszcze większe korki.

Pozostałe