Uwaga na ul. Wysokiej ustawiono rondo. Zmienia się organizacja ruchu

  • 11.06.2021, 14:50 (aktualizacja 15.06.2021, 14:45)
  • B.B.
Uwaga na ul. Wysokiej ustawiono rondo. Zmienia się organizacja ruchu B.B.

Dziś od rana trwają prace na skrzyżowaniu ulic Wysokiej, Rolnej i Szpitalnej. Ustawione są bariery ostrzegawcze, malowane znaki poziome oraz stawiane znaki pionowe informujące o zmianie organizacji ruchu na ruch okrężny. Dotychczas ulice Szpitalna oraz Rolna były podporządkowane względem ulicy Wysokiej. Dziś sytuacja ta uległa zmianie. 

AKTUALIZACJA (15.06)

Z informacji jakie otrzymaliśmy z Urzędu Miasta rondo zostało ustawione próbnie. Jego zadaniem jest poprawienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

"W związku z zapytaniem na temat nowopowstałego skrzyżowania o ruchu okrężnym na zbiegu ulic: Wysoka – Rolna – Szpitalna uprzejmie informujemy, że wprowadzona organizacja ruchu ma charakter tymczasowy. Została ona wprowadzona w celu sprawdzenia czy tego typu rozwiązanie sprawdzi się we wskazanej lokalizacji t.j. czy poprawi bezpieczeństwo w ruchu drogowym, z uwagi na zlokalizowane w pobliżu elementy użyteczności publicznej. W przypadku spełnienia zakładanych celów, wskazane skrzyżowanie zostanie przebudowane fizycznie na rondo ze wszystkimi jego elementami." - informuje Urząd Miasta

Na rondzie, właściwie na niektórych pachołkach, widać wgniecenia. Wątpliwe, że są to ślady po uderzeniach aut osobowych, tylko ciężarówkach, które po prostu nie mogły się zmieścić na niewielkim rondzie i zawadziły o plastikowe barierki.

B.B.

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monika.
Monika. 13.06.2021, 16:23
Poszukujesz kobiety? To dobrze trafiłeś bo ja szukam faceta! Dyskretnego, ale przede wszystkim zadbanego do dyskretnych seks spotkań po pracy. Oferuję, wszystko to co może sprawić nam przyjemność. Jeżeli chcesz wiedzieć czegoś więcej o mnie to dzwoń, pisz, przyjedź. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89
lotnik
lotnik 11.06.2021, 17:12
Łoj, bo się zesram takie to rondo. Będą przelatywać wierzchem.

Pozostałe