Plastikowe pachołki wracają na ul. Chopina. Wykonawca samowolnie usunął barierki

  • 11.06.2021, 15:28 (aktualizacja 11.06.2021, 15:39)
  • B.B.
Plastikowe pachołki wracają na ul. Chopina. Wykonawca samowolnie usunął…

W połowie zeszłego roku Miejski Zarząd Infrastruktury Drogowej i Transportu poinformował o zmianie organizacji ruchu na alei Chopina polegającej na wyłączeniu części pasa środkowego przy skrzyżowaniach z ulicami Św. Antoniego i Bojańczyka. Zmiany miały doprowadzić do poprawy bezpieczeństwa pieszych korzystających z przejścia dla pieszych na ulicy Chopina oraz ułatwienie skrętu w lewo z ulic podporządkowanych tj. ul. Bojańczyka oraz ul. Św. Antoniego. Na al. Chopina postawiono szereg białych i czerwonych barier, które wyłączyły środkowy pas ruchu. Wczoraj barierki zniknęły. Wielu mieszkańców naszego miasta sądziło, że oznacza to powrót do poprzedniej organizacji ruchu. Nic bardziej mylnego.

"Usunięcie barier drogowych było niezgodne z procedurą. Wykonawca robót na ul. Chopina i Warszawskiej został wezwany do ustawienia barier drogowych zgodnie z obowiązującą stałą organizacją ruchu." - informuje Marta Mirowska Inspektor ds. remontów dróg MZIDiT

Okazuje się, że wykonawca prowadzonych w pobliżu robót usunął bariery i wkrótce wrócą one na swoje miejsce, czyli na środkowy pas ruchu.

B.B.

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Inż.
Inż. 14.06.2021, 07:33
Co za głupole wymyślili to rozwiązanie? Przecież to jest idiotyzm. To są inżynierowie ruchu drogowego? Wątpię. To raczej kolesie z Lubrańca.

Pozostałe