Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Jaranówek. Ogień gasiło 11 jednostek OSP i PSP

  • 17.06.2021, 23:35
  • informacja prasowa
Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Jaranówek. Ogień gasiło 11… fot. OSP Brześć Kujawski

Dziś tj. 17 .06 w miejscowości Jaranówek doszło do pożaru budynku gospodarczego. W akcji gaszenia pożaru uczestniczyło aż 11 zastępów straży. 7 wozów strażackich z Ochotniczych Straży Pożarnych oraz 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Włocławka.

"W czwartek 17 czerwca przed godziną 16:30 Miejskie Stanowisko Kierowania PSP Włocławek zadysponowało jednostkę OSP Brześć Kujawski do pożaru stodoły w miejscowości Jaranówek. Gęsty, czarny dym był widoczny już po wyjeździe z naszej jednostki. Po dotarciu na miejsce zdarzenia pożar był już rozwinięty. Pożarem objęty był budynek wypełniony belami słomy. Działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru i częściowej rozbiórce dachu stodoły. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Działania strażaków trwały prawie 4 godziny."- informuje OSP w Brześciu Kujawskim

Do działań zadysponowano 11 zastępów straży pożarnej: OSP Brześć Kujawski, OSP Żabieniec (dwa zastępy z powiatu aleksandrowskiego) OSP Machnacz (dwa zastępy) OSP Kąkowa Wola OSP Dobra Wola PSP Włocławek ( 4 zastępy w tym cysterna, podnośnik, ciężki gaśniczy i operacyjny)

 

informacja prasowa

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe