Z Aresztu Śledczego w Warszawie-Białołęce do Włocławka. WOPR otrzymał Renaulta Mastera

  • 18.06.2021, 16:27 (aktualizacja 18.06.2021, 19:04)
  • B.B.
Z Aresztu Śledczego w Warszawie-Białołęce do Włocławka. WOPR otrzymał… B.B.

Dziś o godzinie 12:00 na parkingu przy ul. Bednarskiej nastąpiło przekazanie samochodu służbowego marki Renault Master. Jest to samochód typu więźniarka z zasobów Aresztu Śledczego w Warszawie-Białołęce, który został nieodpłatnie przekazany Urzędowi Miasta. Docelowo pojazd trafi do Włocławskiego WOPR. W uroczystości wzięli udział Monika Jabłońska, zastępca prezydenta Włocławka, ppłk. Andrzej Gniota, dyrektor Okręgowej Służby Więziennej w Bydgoszczy, poseł Mariusz Kałużny oraz prezes WOPR Włocławek, Sławomir Mularski.

"Myślę, że to jest bardzo ważny moment, symboliczny, pokazujący, że możemy znaleźć takie obszary współpracy, które są korzystne dla każdego z nas i przynoszą wiele pożytku dla społeczności lokalnych i samorządów. My, jako Urząd Miasta Włocławek, oczywiście nie zatrzymujemy tego pojazdu dla siebie, tylko przekazujemy do WOPR, jednostce która w okresie pandemii bardzo dzielnie nas wspierała, chociażby poprzez dezynfekcję przystanków." - powiedziała Monika Jabłońska, zastępca prezydenta Włocławka

Głos zabrał także Sławomir Mularski, który w imieniu WOPR odbierał pojazd od Urzędu Miasta.

"Bardzo się cieszymy, bo nie ukrywam, że do zwalczania Covidu używaliśmy również prywatnych samochodów. Natomiast jesteśmy służbą, która niesie pomoc wszystkim, więc jeśli byłaby taka potrzeba to od razu zgłaszamy się do działań. Cały czas szukamy rozwiązań." - powiedział Sławomir Mularski, przez WOPR Włocławek

Po krótkich przemówieniach nastąpiło przekazanie Renault Master. Pojazd, który dotychczas był użytkowany przez Areszt Śledczy będzie służył włocławskiemu WOPR.

B.B.

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe