Nieoficjalnie: Zaginął policjant. Trwa akcja poszukiwawcza w lesie na Zazamczu

  • 14.07.2021, 13:18 (aktualizacja 14.07.2021, 17:50)
  • B.B.
Nieoficjalnie: Zaginął policjant. Trwa akcja poszukiwawcza w lesie na… Fot. B.B.

Od godzin porannych włocławianie zwracali uwagę na wzmożoną liczbę patroli policji na ulicy Toruńskiej. Policjanci oraz strażacy m. in. z OSP Machnacz, OSP Sokołowo i OSP Janowice, po godzinie 12:00 zebrali się w lesie na Zazamczu w pobliżu torowiska na wysokości MPWiK. Po pewnym czasie mundurowi ustawili się w szeregu, w odstępach około 10 m i ruszyli lasem w stronę ulicy Żwirowej. Poszukiwania trwają także na Wiśle. Nie otrzymaliśmy oficjalnego komunikatu ze strony Komendy Miejskiej Policji we Włocławku, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że poszukiwana osoba jest policjantem. Czekamy na potwierdzenie naszych informacji. 

Aktualizacja

"Odnośnie działań w rejonie ulicy Toruńskiej informuję, że prowadzimy czynności poszukiwawcze w związku ze zgłoszonym zaginięciem mężczyzny. Mogę potwierdzić, że działania dotyczą funkcjonariusza, jednak nie ma zgody rodziny na publikację wizerunku zaginionego. Mogę jedynie zapewnić, że prowadzimy wraz z innymi służbami intensywne działania poszukiwawcze i weryfikujemy każdą potencjalną informację." - informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy KMP we Włocławku

Aktualizacja 17:00 Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zaginiony mężczyzna może mieć ze sobą broń służbową. Informacje to nie są potwierdzone, jednak prosimy o zachowanie ostrożności.

B.B.

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe