W Urzędzie Miasta odbyły się Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego

  • 20.07.2021, 17:23 (aktualizacja 20.07.2021, 19:20)
  • B.B.
W Urzędzie Miasta odbyły się Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego

20 lipca 2021 w sali nr 4 Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13 odbyły się Jubileusze długoletniego pożycia małżeńskiego. Z powodu pandemii tego typu uroczystości były ograniczone. Dzisiejsza uroczystość z racji dużej liczby par obchodzących ten radosny Jubileusz, została podzielona na dwie części: o godzinie 12:00 i o godzinie 16:00. Obie uroczystości rozpoczęły się od przemówienia Jarosława Sierakowskiego, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego. Następnie prezydent Marek Wojtkowski oraz jego zastępca, Monika Jabłońska wręczyli Jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz kwiaty. Na zakończenie wzniesiono toast lampką szampana. Na gości czekał również tort.

O godz. 12.00 gratulacje z okazji 60-lecia zawarcia małżeństwa odebrali Państwo: Leokadia i Henryk Dorsz, Feliksa i Tadeusz Janiak. Jubileusz 50-lecia zawarcia małżeństwa świętowali Państwo: Elżbieta i Andrzej Ossowscy, Irena i Jan Antonowicz, Teresa i Zygmunt Majchrzak, Irena i Antoni Stroińscy, Teresa i Karol Nakonowscy, Zenona i Jan Maciejewscy, Barbara i Henryk Łukasiak, Sabina i Jan Kotowscy, Teresa i Eugeniusz Tomczuk, Marianna i Zygmunt Stachowiak, Alicja i Władysław Sawińscy, Romualda i Włodzimierz Pietrzak, Bożena i Edward Patyk, Maria i Paweł Marciniak, Wiesława i Tadeusz Jastrzębscy, Barbara i Janusz Grzybowscy, Aleksandra i Jan Gąsiorowscy.

Natomiast o godz. 16.00 gratulacje z okazji 60-lecia zawarcia małżeństwa odebrali Państwo: Kazimiera i Jan Pińscy. Jubileusz 50-lecia zawarcia małżeństwa świętowali Państwo: Teresa i Andrzej Lewandowscy, Barbara i Władysław Dańczyszyn, Barbara i Włodzimierz Trzeciak, Elżbieta i Stanisław Gruszczyńscy, Elżbieta i Stanisław Matuszewscy, Aleksandra i Zygmunt Korpalscy, Honorata i Bogumił Rosińscy, Bożena i Józef Kaźmierczak, Teresa i Zbigniew Winieccy, Anna i Kazimierz Dąbrowscy, Gabriela i Władysław Lisiewicz, Regina i Józef Krawczyk, Teresa i Lesław Szczerbiak, Anna Jarnuszkiewicz-Bieniek i Dariusz Bieniek, Krystyna i Witold Szadkowscy, Jadwiga i Henryk Andruszewscy, Grażyna i Jacek Kuźma, Hanna i Edward Betkier.

B.B.

Zdjęcia (182)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe