Pożar domu i garażu pod Włocławkiem. Z ogniem walczyło 5 jednostek straży

  • 31.07.2021, 23:45 (aktualizacja 31.07.2021, 23:58)
  • informacja prasowa
Pożar domu i garażu pod Włocławkiem. Z ogniem walczyło 5 jednostek straży fot. OSP Smólnik

W nocy z piątku na sobotę (31.07.2021) w miejscowości Przerytka doszło do pożaru budynku mieszkalnego i garażu. Po godz. 2.00 pięć jednostek straży pożarnej przystąpiło do gaszenia pożaru.

"Mimo udziału w akcji gaśniczej wielu jednostek, garaż spłonął doszczętnie, natomiast na budynku mieszkalnym spłonęła niecała połowa poszycia dachowego, a część mieszkalna uległa zalaniu."- informuje OSP Smólnik

Mieszkańcy domu ewakuowali się zanim pojawili się strażacy. W wielogodzinnej akcji gaśniczej wzięły udział jednostki OSP ze Smólnika, Kruszyna, Kowala, Dębu Polskiego i Państwowa Straż Pożarna z Włocławka. Na miejscu pracowała również Policja, Pogotowie Elektryczne, Zespół Ratownictwa Medycznego. Policyjne śledztwo ustali przyczyny pożaru.

informacja prasowa

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe