Dwa ambulanse pod lokalem gastronomicznym przy ul. Broniewskiego. Co się wydarzyło?

  • 10.09.2021, 23:25 (aktualizacja 13.09.2021, 11:34)
  • informacja prasowa
Dwa ambulanse pod lokalem gastronomicznym przy ul. Broniewskiego. Co się…

Co się wydarzyło? Z takim pytaniem zwrócili się do nas mieszkańcy bloku sąsiadującego z lokalem gastronomicznym przy ul. Broniewskiego. W minioną środę w godzinach popołudniowych pojawiły się pod lokalem dwa ambulanse. Pierwszy na miejscu pojawił się ratownik na motocyklu (motoabulans), następnie dojechał Zespół Ratownictwa Medycznego w typowym już ambulansie. Zapytaliśmy o tę akcję Przemysława Kożana kierownika stacji pogotowia ratunkowego:

"Ok. godz. 14.00 doszło do zasłabnięcia człowieka na terenie lokalu. Czasem tak się zdarza, że dyspozytor wysyła jak jest wolny motoambulans, w miejsce zdarzenia, aby szybciej dotarł  (być może nie było wolnego zespołu, a następnie dojechał tam pierwszy zespół, który już był dostępny). Motoambulans jest najczęściej z automatu wysyłany w miejsca publiczne"- poinformował Przemysław Kożan

W ostatnich latach, również w czasie pandemii ambulansów brakowało, stąd zdziwienie mieszkańców, gdy pojawiły się aż dwa. Nam nie udało nam się uchwycić już obecności motoambulansu, a jedynie jak widać na zdjęciach ambulans podjeżdżający pod restaurację.

informacja prasowa

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
szkoda
szkoda 11.09.2021, 21:47
No szkoda, że jeszcze helikoptera nie wysłali.

Pozostałe