Sukces zawodników klubu Academy Martial Arts z Włocławka

  • 11.09.2021, 20:21 (aktualizacja 11.09.2021, 22:17)
  • informacja nadesłana
Sukces zawodników klubu Academy Martial Arts z Włocławka Fot. Nadesłane

W dniach 10.09-11.09.2021 r. w Warszawie odbył się Puchar Polski Kick Light. Klub Academy Martial Arts pod przewodnictwem trener Marty Klińskiej  i Pawła Sidora reprezentowało dwoje zawodników kadet młodszy Sandra Wiśniewska oraz kadet starszy Oliwier Henszel. Obydwoje zawodnicy wracają ze złotymi medalami. Cała impreza była świetnie zorganizowana przez Wiertel Team  Wojciecha Wiertla a sprawne sędziowanie pozwoliło by zawody przebiegały szybko i płynnie. Klub zapowiada, że w przyszłości będzie czynnie brać udział w imprezach trenera Pana Wiertla. 

"Dziękujemy naszym zawodnikom za poświęcony czas, pot i łzy na treningach i w walkach na zawodach oraz godne reprezentowanie naszego klubu Academy Martial Arts. Jak zawsze dziękujemy Wam rodzicom że nam ufacie i powierzacie swoje pociechy, za każde wsparcie i kształtowanie tych młodych ludzi, to nasza wspólna praca nad tymi młodymi charakterami które zaowocują w przyszłości"- czytamy na stronie AMA

informacja nadesłana

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
eeeeee
eeeeee 12.09.2021, 09:39
brawoooooo

Pozostałe