Pożar budynku przy ul. Krótkiej. Wjazd na ulicę zablokowany

  • 14.09.2021, 18:57 (aktualizacja 15.09.2021, 10:26)
  • B.Obałkowska
Pożar budynku przy ul. Krótkiej. Wjazd na ulicę zablokowany Fot.nadesłał Przemysław Szafrański

Przed godz. 19.00 doszło do pożaru budynku przy ul. Krótkiej. Ogień gasiły trzy jednostki straży pożarnej, na miejscu pojawiła się również Straż Miejska oraz Policja. Strażacy wystawili drzwi budynku, w środku nikogo nie znaleziono. Budynek jest pustostanem. Z nieoficjalnych relacji świadków wynika, że to podpalenie i to kolejne - czwarte, a być może i piąte. W miejscu tym często przebywały osoby bezdomne, podrzucano również śmieci. Z budynku strażacy wyrzucili na zewnątrz celem dogaszenia nawet opony... Czekamy na informacje rzecznika straży pożarnej.

AKTUALIZACJA (15.09)

"Otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze pustostanu na ulicy Krótkiej. Wewnątrz paliły się śmieci. Nie ma osób poszkodowanych. Na miejscu mieliśmy trzy zastępy straży pożarnej. Wstępnie przyczyną pożaru było zaprószenie ognia." - powiedział mł. bryg. Mariusz Bladoszewski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2

B.Obałkowska

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe