2-3 października kiermasz Fajansu Włocławskiego. Ogłoszono także ogólnopolski konkurs na projekt graficzny: „Włocławki na koszulce”.

  • 15.09.2021, 22:29 (aktualizacja 15.09.2021, 22:43)
  • informacja prasowa
2-3 października kiermasz Fajansu Włocławskiego. Ogłoszono także ogólnopolski… fot.archiwum

W sobotę i niedzielę 2 i 3 października FAJANS FESTIWAL WŁOCŁAWEK. Na jedynym w swoim rodzaju kiermaszu pn. „Fajansowe Kramy” będzie można sprzedać/kupić, wymienić lub zaprezentować wyroby fajansowe. Impreza odbędzie się w Centrum Kultury Browar B. Do 24 września 2021 r. Urząd Miasta czeka na zgłoszenia wystawców, chętnych do udziału w wydarzeniu. Na kiermaszu będą mile widziane: biżuteria związana z wyrobami fajansowymi, rękodzieło, ceramika artystyczna nawiązująca do wyrobów fajansowych, ale także odzież z fajansowymi motywami. Warunkiem zgłoszenia do udziału w kiermaszu fajansu pn. „Fajansowe Kramy” podczas Fajans Festiwal jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia drogą e-mailową: [email protected] bądź osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13, Włocławek, w terminie do 24 września 2021 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Miasta lub data wpływu wiadomości e-mail). Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w „Fajansowych Kramach”. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyn. Szczegółowe informacje na temat kiermaszu: „Fajansowe Kramy”, w tym regulamin i kartę zgłoszenia, można znaleźć na stronie: http://www.wloclawek.pl/pl/artykuly/55/dokumenty-do-pobrania Częścią święta fajansu jest też ogólnopolski konkurs na projekt graficzny: „Włocławki na koszulce”. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie grafiki przeznaczonej na koszulkę typu t-shirt, inspirowanej włocławskimi wyrobami fajansowymi tj. „Włocławkami”, których charakterystycznym elementem graficznym jest motyw kwiatowy z różą. Nieprzekraczalny termin dostarczania prac konkursowych wraz z wymaganymi załącznikami upływa 22 września 2021 r. Prace należy składać w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej 2/4 we Włocławku (w przypadku nadania na Poczcie Polskiej - kod pocztowy 87-800) lub przesłać je na adres e-mail: [email protected] Szczegóły, w tym dokumenty do pobrania, są zamieszczone pod adresem: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/76/18885/2-i-3-pazdziernika-odbedzie-sie-fajans-festiwal-wloclawek-jest-tez-konkurs-wloclawki-na-koszulce

 

informacja prasowa

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Włocławek.pl z siedzibą we Włocławku  jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe